نتایج جستجو برای عبارت :

عدد قند خون نرمال و طبیعی چند است؟

درباره میزان قند خون و نتیجه آزمایش آن بیشتر بدانید
قند خون اندازه گلوکز موجود در خون انسان است .دانستن مقدار نرمال و طبیعی قند خون بسیار پر اهمیت است و موجب شناخت بازه سطوح گلوکز خون شده و به کنترل دیابت بسیار کمک می کند. مقدار قند خون در همه شرایط یکسان نیست و این مقدار قبل و بعد از غذا با یکدیگر متفاوت است. در این بخش از سلامت نمناک شما را با میزان قند خون نرمال آشنا می کنیم .

ادامه مطلب
درباره میزان قند خون و نتیجه آزمایش آن بیشتر بدانیدقند خون اندازه گلوکز موجود در خون انسان است .دانستن مقدار نرمال و طبیعی قند خون بسیار پر اهمیت است و موجب شناخت بازه سطوح گلوکز خون شده و به کنترل دیابت بسیار کمک می کند. مقدار قند خون در همه شرایط یکسان نیست و این مقدار قبل و بعد از غذا با یکدیگر متفاوت است. در این بخش از سلامت نمناک شما را با میزان قند خون نرمال آشنا می کنیم .

ادامه مطلب
درباره میزان قند خون و نتیجه آزمایش آن بیشتر بدانید
قند خون اندازه گلوکز موجود در خون انسان است .دانستن مقدار نرمال و طبیعی قند خون بسیار پر اهمیت است و موجب شناخت بازه سطوح گلوکز خون شده و به کنترل دیابت بسیار کمک می کند. مقدار قند خون در همه شرایط یکسان نیست و این مقدار قبل و بعد از غذا با یکدیگر متفاوت است. در این بخش از سلامت نمناک شما را با میزان قند خون نرمال آشنا می کنیم .

ادامه مطلب
قند خون اندازه گلوکز موجود در خون انسان است .دانستن مقدار نرمال و طبیعی قند خون بسیار پر اهمیت است و موجب شناخت بازه سطوح گلوکز خون شده و به کنترل دیابت بسیار کمک می کند. مقدار قند خون در همه شرایط یکسان نیست و این مقدار قبل و بعد از غذا با یکدیگر متفاوت است. در این بخش از سلامت نمناک شما را با میزان قند خون نرمال آشنا می کنیم .

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب
پاورپوینت خواب نرمال - 63 اسلاید
پاورپوینت خواب نرمال پاورپوینت خواب نرمال پاورپوینت خواب نرمال پاورپوینت خواب نرمال       این فایل تایید کیفی شده و در زیر قسمتهایی از آن را مشاهده می کنید: —در خواب NREMضربان قلب، تنفس، فشار خون کاهش می‎یابد. —جریان خون در اکثر بافتها از جمله مغز مختصری کاهش می‎یابد. — ثبات دمائی بدن وجود دارد. پاورپوینت خواب نرمال — حرکات غیرارادی و دوره‎ای در عضلات بدن مشاهده می شود. —اگر فرد در این مرحله NREM بیدار شود دچار

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب
N-HEPTANEn-Heptane آلکان با زنجیره مستقیم با فرمول شیمیایی H3C (CH2) 5CH3 یا C7H16 است. هنگامی که به عنوان یک جزء سوخت تست در موتورهای تست ضد ضربه استفاده می شود ، یک سوخت هپتان 100٪ نقطه صفر مقیاس رتبه بندی اکتان است (100 امتیاز 100٪ ایزو اکتان 100٪ است). عدد اکتان برابر با خصوصیات ضد ضربه در مخلوط مقایسه ای از هپتان و ایزوکتان است که به عنوان درصد ایزوoctane در هپتان بیان شده و در پمپ های بنزین توزیع شده در ایالات متحده و بین المللی ذکر شده است.
نام ماده: هپتاننام تجارت
این‌ روزها مقامات کاخ سفید یک خط در
میان درباره ایران صحبت می‌کنند! وزیر خارجه آمریکا در تازه‌ترین گفته‌هایش درباره
سیاست واشنگتن در قبال تهران، اعلام کرده است: «ایران باید در نهایت تصمیم‌گیری کند.
آنها باید همانند یک کشور نرمال رفتار کنند و اگر آنها این کار را انجام دهند ما آماده
مذاکره درباره طیف وسیعی از موضوعات بدون هیچ پیش‌شرطی خواهیم بود.» مرور همین چند
جمله، به سادگی دروغ بودن ادعای «مذاکره بدون پیش‌شرط» را به اثبات می‌رساند؛
به گزارش ایسنا، احد مستمری گفت: مهر از دید اقلیمی ماه چندان پربارشی بوسیله استثنای نوار شمالی ناحیه نیست بنابر این خواهش بارش های متناسب توجه از دیدن اقلیمی در مهر نداریم. داخل این شرایط طی دو هفته آینده نیز بارش فراگیر و سیستماتیک داخل ناحیه نخواهیم داشت و تنها در شمال سواحل استان های گیلان و مازندران، گلستان و بخش های شمالی استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش پیش بینی می شود. وی در دنباله گفت: تا یکشنبه هفته آینده (۲۱ مهر) بارش
به گزارش ایسنا، احد مواجب گفت: مهر از رویت اقلیمی ماه چندان پربارشی به استثنای نوار شمالی کشور نیست بنابر این انتظار بارش های سزاوار سرزنش توجه از نظر اقلیمی در نرمی نداریم. تو این شرایط خلال دو هفته آینده نیز بارش تعمیم و سیستماتیک تو کشور نخواهیم داشت و تنها در خصیصه سواحل استان های گیلان و مازندران، گلستان و بخش های شمالی استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش پیش بینی می شود. وی در دنباله گفت: تا یکشنبه هفته آینده (۲۱ مهر) بارش ن
هایپراوریسمی اسید اوریک بیش از حد در خون است. اسید اوریک از کبد عبور می کند و وارد جریان خون می شود. بیشتر آن از طریق ادرار دفع می شود (از بدن شما خارج می شود) یا از میان روده تان عبور می کند تا به سطح نرمال برسد.
سطح اسید اوریک نرمال 2.4 – 6.0 میلی گرم یا دسی لیتر (زن) و 3.4-7.0 میلی گرم یا دسی لیتر (مرد) است. سطح نرمال آن از آزمایشگاهی به آزمایشگاه دیگر متفاوت خواهد بود.
پورین برای سطح اسید اوریک خون مهم است. پورین ها حاوی ترکیبات نیتروژن هستند که درون س
توزیع نرمال ، یکی از مهمترین “ توزیع های احتمالی پیوسته ” در تئوری احتمالات است. علت نام گذاری و اهمیت توزیع نرمال،هم خوانی بسیاری از مقادیر حاصل شده، هنگام نوسان های طبیعی و فیزیکی پیرامون یک مقدار ثابت با مقادیر حاصل از این توزیع است. دلیل اصلی این پدیده، نقش توزیع نرمال در قضیه حد مرکزی است. به زبان ساده، در قضیه حد مرکزی نشان داده میشود که تحت شرایطی، مجموع مقادیر حاصل از متغیرهای مختلف که هرکدام میانگین و پراکندگی متناهی دارند، با افز
بهترین مارک کرم پودرنخست جور پوست رو به چهار مجموعه تقسیم می‌کنیم: چرب کم آب مختلط نرمال 1- کرم پودر مایع رایج‌ترین و دوست داستنی‌ترین صورت کرم پودر میباشد چون به کارگیری از آن راحت میباشد و پوشش طبیعی به پوست میدهد. این کرم‌ها معمولا برای پوست‌های نرمال و کم آب مطلوب میباشند و کسانی که...
 در آغاز گونه پوست رو به چهار تیم تقسیم می‌کنیم:
چربکم آبمختلطنرمال1- کرم پودر مایعرایج‌ترین و دوستداشتنی‌ترین صورت کرم پودر میباشد چون استعمال از آن
پنجره آلومینیومی
آلومینیوم یکی از انواع متریال در صنعت ساختمان مخصوصا در صنعت تولید پنجره می باشد که در عصر کنونی پیشرفت چشمگیری داشته است. تنوع رنگ و تنوع شکل ظاهری یکی از مزایای پنجره آلومنیومی نسبت به سایر متریال ها می باشد.

پنجره آلومینیومی نرمال
از آنجا که این نوع سیستم پنجره از لحاظ قیمت اختلاف ناچیزی با پنجره های UPVC دارد، این نوع پنجره به عنوان سیستم آلومینیومی اکونومیک در بازار شناخته شده است. یکی از بزرگترین معایب این سیستم نر
روزی که از دانشگاه انصراف دادم ، کلی فکر تو ذهنم بود. از روی احساسات و قشنگ کردن جلوه انصراف ، کنکور هم ثبت نام کردم .این چند ماه در دنیای بیرون به نتایج خوبی رسیدم.کشاورزی مد نظرم آب میخواد که به اندازه ندارم.کاسبی و تجارتم سرمایه میخواست که با این گرونی تقریبا ناممکن شد.حالا تبدیل شدم  به یک جوون بیست و چند ساله بیکارِ بدون مدرک.از انصراف مسلما پشیمون نیستم و مطئنم که نمیشم.هنوزم تموم فکرام تو سرم هستن اما انگار مسیر باید عوض بشه.دارم کنکو
پوست و مراقبت از آن
انواع پوست
نرمال
خشک
چرب
مختلط
حساس
پوست نرمال
پوست
نرمال نه خیلی چرب و نه خیلی خشک است. پوستی است که ضایعه قابل رویتی
مانند کمدون (جوش های سرسفید و سر سیاه) و آکنه نداشته باشد و شخص در پوست
خود احساس ناراحتی نکند؛ نمونه آن پوست کودکان است. البته پوست نرمال هم
نیازمند مراقبت است و باید با محصولات مراقبتی پوست از آن محافظت شود. غفلت
در محافظت از این پوست سبب پیری و چروک دار شدن آن می گردد. برای پیشگیری
ادامه مطلب
اوایل آشناییم با بابک، بعضی شبا از خواب بیدار میشدم و بدون اینکه خودم متوجه بشم عصبی میشدم و داد میزدم یا گریه میکردم.
یواشکی بلند میشد از دسترس من خارج میشد و بغلم میکرد و میگفت بیا بغل من.
میگفت دلیل این همه عصبی بودن اینه که زندگی پرتنشی همیشه داشتم.
تا که به مرور حالم خوب شد.
الان احساس نرمال بودن دارم.
حدود نه ماهی میشه که حس میکنم نرمال هستم و سالم. خیلی سالم تر از آدمای زیادی که در زندگیم دیدم.
پسر خیلی خوبیه. 
منی که از پسرا هیچوقت خیر ندی
آموزش فنی خودرو - ترموستات
1⃣ زمان سربالایی موتور خودرو داغ شده و در سرپایینی یکمرتبهو دفعتا سرد شده که احتمال تاب برداشتن سرسیلندر و ترک برداشتنسرسیلندر و بلوکه سیلندر زیاد است. این دوستمان تا بحال شانس آورده.2⃣ در سرمای خیلی سرد بخاری در نیم ساعت گرم می شود.3⃣ موتور در دمای نرمال کار نمی کند .چون اولا دیر به دمای مطلوب می رسد تا آن موقع موتور در شرایط نرمال کار نمی کند.در ضمن دمای مطلوب کارکرد موتور 85 تا 95درجه است .پایین تر یا بالاتر آسیب زا
ضربان قلب تعداد دفعات تپش قلب در یک دقیقه است. قلب یک ارگان عضلانی در مرکز قفسه سینه است. هنگام ضربان قلب، قلب خون حاوی اکسیژن و مواد مغذی را در اطراف بدن پمپ می کند و مواد زائد و اضافی را از اندام پس می گیرد.
یک قلب سالم برای هر کاری که بدن انجام می دهد ، مقدار کافی خون را تأمین می کند. به عنوان مثال ، هنگام ترس و شوکه شدن به‌طور خودکار در بدن‌تان آدرِنالین ترشح خواهد شد. آدرنالین، هورمونی است که باعث افزایش ضربان قلب می‌شود. در نتیجه، به اکسی
پنجره آلومینیومی
آلومینیوم یکی از انواع متریال در صنعت ساختمان مخصوصا در صنعت تولید پنجره می باشد که در عصر کنونی پیشرفت چشمگیری داشته است. تنوع رنگ و تنوع شکل ظاهری یکی از مزایای پنجره آلومنیومی نسبت به سایر متریال ها می باشد.

پنجره آلومینیومی نرمال
از آنجا که این نوع سیستم پنجره از لحاظ قیمت اختلاف ناچیزی با پنجره های UPVC دارد، این نوع پنجره به عنوان سیستم آلومینیومی اکونومیک در بازار شناخته شده است. یکی از بزرگترین معایب این سیستم نر
•    بخشی از اواپراتور برف می زند•    کمپرسور به طور مداوم کار می کند•    کولر زیاد سرد نمی کند•    درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور کاهش پیدا میکند•    آمپر دستگاه از حالت عادی کمتر می شود•    فشار در قسمت مکش سیستم کاهش پیدا میکند•    نشانه های گاز اضافی و بیش از اندازه در کولر گازی•    لوله ی مکش کوبر تا کمپرسور برفک می زند•    آمپر کولر از حالت نرمال بیشتر می شود•    درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور افزایش پیدا میکند•    فشار قسمت دهش
پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی نرمال
حقن الدهون انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه، حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوجه هی ع
اصطلاحی در زبان انگلیسی وجود دارد به نام « هایپرسین – hypersane که یک قدمت تاریخی در فرهنگ بشر دارد. شروعش با فیلسوف یونانی دیوژن بود که عملا مثل یک دیوانه، پریشان و ولگرد می زیست. وقتی از دیوژن پرسیدند زیباترین چیزی که می تواند وجود داشته باشد چیست؟ او گفت parrhesia که معنای تحت الفضی‌اش می شود آزادی مطلق و کامل از هر قید و بند … از دید روانشناسی، انسانها برای در جمع زندگی کردن، هم باید مدام نیت‌ها و امیال خود را کنترل کنند و هم باید مدام در مسیر تر
پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی نرمال
 برند تامرون هفتاد سال قبل در شهر اوراوا ساخته شد و بیزینس خود را با تولید دوربین های شکاری و لنز های اختصاصی انها اغاز کرد و هفت سال بعد اولین ورژن با مانت t قابل تعویض را برای دوربین های 35 میلی متری اختراع کرد.
در دهه شصت میلادی نخستین خط تولید انبوه اولین لنز های تله فوتو به وسیله این برند شروع به فعالیت کرد. در سالهای پایانی دهه هفتاد برند در امریکا شهر نیویورک شعبه زد. در سال 1981 تولید لنز های زوم با توانایی بزرگنمایی 6 برابر برای دوربین های
حقن الدهون

انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه،
حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر
من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر
فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة
ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات
التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوج
امتحاناتم دیروز تموم شد. به هر نحوی که بود ...
اولین کاری که بعد از امتحان کردم این بود که زنگ بزنم یه وقت آرایشگاه بگیرم. بعدش خوابیدم تا 9 شب:)
یه حس دلتنگی و پوچی عجیبی دارم ... 
امیدوارم زود تر به حالت نرمال برگردم ... این روزا خیلی به مرگ فکر میکنم و بغض می کنم.
پ.ن : عنوان از بیدل
یکی از قضیه‌های مهم و البته کاربردی در نظریه آمار، «قضیه حد مرکزی» (Central Limit Theorem) است که گاهی آن را به صورت CLT نیز نشان می‌دهند. به کمک این قضیه ارتباط بین متغیرهای تصادفی با توزیع‌های مختلف با «توزیع نرمال» (Normal Distribution) یا «توزیع گاوسی» (Gaussian Distribution) بیان می‌شود.
قضیه حد مرکزی (به انگلیسی: Central limit theorem) در نظریه احتمالات بیان می‌دارد که تحت شرایط خاصی میانگین تعداد زیادی متغیر تصادفی مستقل، هر یک با مقدار چشمداشتی و واریانس مشخص، بطور تقریب
کوتاهی قد کودکان به هر کودکی بر می گردد که قد او زیر حد نرمال نسبت به سن و جنسیت او است. اصطلاح “کوتاه بودن قد” بیشتر برای کودکانی استفاده می شود که قدشان وقتی با منحنی رشد در مطب متخصص اطفال مقایسه می شود، پایین تر از
ادامه مطلب
مدیرکل هواشناسی خوزستان دو هفته پیش گفته بود در مجموع بارندگی در پاییز خوب پیش‌بینی شده اما بارندگی در زمستان کمتر از نرمال پیش‌بینی شده است اما حالا مدیران آب و برق به حرف آمده‌اند و می‌گویند آمادگی مقابله با سیل و پیشگیری از خسارات احتمالی را دارند.
ادامه مطلب
سربار جذب نشده در تولید به هزینه های سرباری
گفته می شود که شرکت متحمل شده ولیکن این هزینه ها در تولید جذب نشده اند.به عنوان
مثال این هزینه ها می تواند

ناشی از توقف تولید باشد.

هزینه سربار جذب نشده و کلا" هزینه های جذب
نشده در تولید،جزو بهای تمام شده کالای فروش رفته محسوب نمی شوند،بلکه جزو سایر هزینه
های عملیاتی می باشند.

سربار جذب نشده در تولید فقط مربوط به سربار ثابت
می باشد و سربار متغیر جزو آن نمی باشد.

توضیح دیگر اینکه سربار جذب نش
داشتم فکر میکردم که چه تعطیلات خوب و کم حاشیه ای بود و همزمان یک سایت خبری رو باز کردم. تیتر یکش این بود:  هشت عضو خانواده در یک تصادف کشته شدند.
ظاهرا من بی خبر بودم یا مسیری که آمدم، نرمال بود
ظاهرا زیاد سفر می رویم همه ما هموطنان، فرهنگ سفر و گردشگری هم امیدوارم بیاد
پوست معمولی 
انواع پوست در یک تقسیم بندی کلی به چهار نوع پوست نرمال، خشک، چرب و مختلط تقسیم می‌شوند. این تقسیم‌بندی براساس میزان فعالیت غدد سبوم و میزان ترشح چربی صورت می‌گیرد. متخصصین پوست براساس ویژگی‌ها و در نظر گرفتن شرایط پوست می‌توانند به بهبود کیفیت آن کمک کنند.همانطور که می‌دانید زیبایی چهره و صورت بیش از هفتاد درصد به سلامتی، شفافیت و لطافت پوست بستگی دارد. پوست بدن و صورت در افراد مختلف به دلیل عوامل وراثت و عوامل محیطی ویژگ
خب. بچه ها تصمیم گرفتم عکوان مطلبو پادشاه رابطه بذادم.
بنظرم یه نوع شخصیت اینشکلی وجود داره‌
این نوع شخصیت طبق اهداف شون که بد هم نیست جلو میرن با همه ارتباط خیلی خوب و گرم و صمیمی برقرار میکنن. ولی یه باگی دارن.
این افراد در برابر افراد درونگرا خیلی پررنگ دیده میشن و درونگرا ها عموما فکر میکنن که صرفا بخاطر اینکه با اونا صمیمی و اوکی رفتار میکنن ینی ازشون خوششون اومده و خیلی خوب میتونن باشن براشون پس بهشون وابسته میشن. چون اودشون نمیتونن با
آم. خب امروز خیلی روز خوبی بود، یعنی حالم توش خوب بود بالاخره و همه چیز آروم و نرمال سپری می‌شد. رلستش خیلی دلم میخواد روزها آروم و نرمال بگذرن و یه هیجان ریزی هم داشته باشه، که مثلا میتونه دیدن یه مانگا باشه و یا خوندن یک شعر از حافظ و یا دیدن یه ویدئو از آرورا. یا مثلا دعوت به خوردن کیک و چای از طرف خواهرم.
امروز یکی بهم گفت تو چقدر خوب گوش میدی. یعنی یه نیم‌ساعت پای دردودلش نشستم و بعدش رفتم تست قرابت زدم و خیلی فضا دراماتیک بود. ولی هرگز فکر ن
از ساعت یک و این حدودا که خواستم بخوابم
تا الان نتونستم بخوابم
هزار و یک عدد فکر در ذهن من
دارم چیکار میکنم؟ 
اشتباه کردم؟
چیکار کردم؟
همه شون برمیگرده به چی؟ به یه بی توجهی!
چرا این همه دارم فکر میکنم؟
از خودم متحیرم
یه آم نرمال نیستم
همه رفتارام وحشیانه
صبح فیزیو دارم و هنوز نخوابیدم
ادامه مطلب
در مقابل عدم وقت ذاتی، داده های الکتروکاکلئوگرافی برای شناسایی یک بیمار (به صورت فردی) Goin و همکاران (1982) متوجه شدند که نسبت یک ارزیابی تشخیص کارآمد برای جدا کردن گروهی از بیماران است. این محققین تفاوت قابل توجه آماری، در نسبت در بیماران مبتلا به مینیر در مقابل گروه های دیگر بیماران، یافتند. این یافته با نتایج تحقیقات Gibson، Prasher و Kilkeny (1983) تایید شد. Gibson و همکاران محدوده ای در نسبت های از 10 تا 63 در گوش های نرمال گزارش کردند. این مسئله تغییرپذیری ب

مجموعه کامل اسلایدهای مبانی اقتصاد سنجی توسط دکتر حمید ابریشمی با همکاری گروه علمی (مونا بهشتی، مریم خندان، فاطمه سلیمانی کیا، ندا علم الهدی، میثم امیری، امیر لعلی و مهدی نوری) و گروه تولید (یاسمین آریانا، مونا احمدیانی و فاطمه سلیمانی کیا) در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران تهیه وتولید شده است.
این مجموعه دارای ۲۲ فصل به شرح زیر می باشد:
ماهیت تحلیل رگرسیون
تحلیل رگرسیون دو متغیره
مدل رگرسیون دو متغیره: مساله تخمین
مدل نرمال: مدل رگرسیون خ
من واقعا یه بچم یه بچه که همش درحال بهونه گیری و ناز اوردنه.گاهی اوقات قولایی که به خودم دادم فراموش میکنم و میزنم زیر همه چی.بعد که نرمال میشم با خودم میگم چرا گریه کردی چرا به خاطر چیزایی که قبل تر ها سرشون با خودت توافق کرده بودی دوباره داری میجنگی؟!
جمله ی پیش پا افتاده ای ست؛دوستم ندارد :)
معمولا بهترین ظرفیت داکت اسپلیت چیزی است که مشتریان به دنبال ان هستند. اگر محیط مد نظر شما برای اجرا و نصب سیستم داکت اسپلیت دارای مساحتی بین 110  تا 130 متر مربع می باشد با در نظر گرفتن اوضاع جوی نرمال می توان داکت اسپلیت 36000Btu/h را انتخاب هوشمندانه ای حساب کرد. از آنجا که بسیاری از واحد های مسکونی در ایران به خصوص در شهر های بزرگ در مساحت ها هستند ، داکت اسپلیت سه تن دارای مشتریان بیشتری است. داکت اسپلیت 36000 معمولی مهراصل نیز دارای بیشترین فروش
انواع ماسک برای پوست نرمال کدامند؟

ماسک نعناع:مقداری نعناع تازه را له کرده و یک قاشق سوپخوری روغن بادام شیرین به آن اضافه کنیدتا بصورت خمیردرآید بعد روی تمام صورت قرار داده پس از نیم ساعت با آب ولرم شسته و بعد کمی گلاب بصورت بمالید سپس از کرم تقویتی استفاده کنید ماسک گیلاس:گیلاس حاوی ویتامین های زیادی است آن را به تنهایی له کرده روی تمام پوست به مدت نیم ساعت قرار دهید سپس با آب ولرم شسته و کمی گلاب بزنید.

ماسک زردآلو:دو عدد زردآلوی رسی
شخصیت اسکار رو دوست دارم

توی سریال The office

واقعا ادم نرمال، سالم، باهوش، باشخصیت، مهربان، و منطقی ای هست.

راستی

پاییز اومده شهر ما :)

راستی من خبر نداشتم که once upon a time in hollywood تیکه های اعظمش توی ونکوور تقریبا یه خیابون پایین تر از خونه سابق من گرفته شده.
خونه ما واقعا جای گرون و شیک شهر بود.

- AMLR Auditory Middle – latency Response:لغات AMR (middle latency Response) و MLR (Auditory middle Response) مورد توافق نیستند زیرا در یکی aditory  نیامده و در دیگری مشخص نیست Middle مربوط به چیست. 11- AMLR در محدودة زمانی از 12 میلی ثانیه تا 50 میلی ثانیه ثبت می‌شود. یعنی از کجا سمعک بخرم بعد از ABR و قبل از ALR.12- نام Middle – latency پس از کشف ABR تدوین شد و قبل آن به این امواج، پاسخهای Fast یا early گفته می‌شد. 13- برای ثبت AMLR، الکترود Noninverting روی جمجمه قرار می‌گیرد. این الکترود در خط وسط ورتکس یا در بالای پیشانی (
اعداد فشارخون بیانگر چه چیزی هستند؟
اندازه
گیری فشار خون یکی از راه های کنترل آن و جلوگیری از بالا رفتن آن است.
اما اعدادی که دستگاه فشارسنج نشان می دهد به چه معناست؟
به
گزارش بهداشت نیوز به نقل از مشرق نیوز، وقتی که پزشک فشار خون شما را
اندازه گیری می کند، فشار خون را با دو عدد بیان می کنند: یک عدد بالا و
یکی پایین مثل یک کسر. به عنوان مثال 120/80 میلیمتر جیوه.
عدد بالا نشان دهنده میزان فشار خون در عروق در طول انقباضات ماهیچه قلب
است و عدد پای
Type the title hereدانستنی های دارویی در خانواده ها و مراقبت از پوست
با بالا رفتن الاسیته پوست به مرور کم میشه ،فاکتورهای محیطی مثل در معرض آفتاب قرار گرفتن و همچنین زنتیک ،نقش مهمی در زمان به وجود آمدن خطوط و چروک روی پوست ما دارن
پوست اطراف چشم به نظر میرسه که زودتر دچار این تغییرات میشه
چروک شدن زیر چشم ها یک پروسه نرمال پیر هست و با سن ارتباطی داره ولی میشه پیشگیری کرد و به تعویق انداخت این مشکل رو ......ـType the text here
اگر بخواهم تنها یک توصیه کوتاه به عزیزان کوچکتر از خودم در مدرسه و موسسه‌ای که بودم داشته باشم این استکه: عزیزان من! سعی نکنید ابرانسان باشید و الگو و راهبر شوید؛ چون اینگونه زندگی غیر‌معمولی خواهید داشت و کارهای غیرعقلانی و غیرعادی خواهید کرد و شک نکنید در درجه اول باعث اذیت و آزار خودتان و در درجه دوم اسباب زحمت اطرافیانتان هم خواهید شد. تنها وظیفه شما این است که انسان باشید و نرمال رفتار کنید، پس گام به گام اینگونه با اراده و نشاط و آگاه
هزینه اجاره ویلا در مناطق متل قو + جدول

ردیف
امکانات
متراژ
مبلغ اجاره

1
این ویلادریکی ازبهترین مناطق متل قو
به صورت تریبلکس
درمحیطی ارام ودلنشین
دارای استخرسرپوشیده
ـ
شبی 2.300.000الی 2.500.000

2
این ویلا دارای زمینی به مساحت
امکانات رفاهی: سیستم گرمایش شوفاژ ، سیستم سرمایش کولر گازی اسپیلت، آشپزخانه مدرن و مجهز، باربیکیو، مبله کامل. استخر روباز (با تصفیه‌خانه مجهز)،شامل میز پینگ پنگ،تخته نرد.زمین والیبال زمین بدمینتون.محوطه بازی کودکان.تراس - ب
دنیای بورس: این گزارش درخصوص عملکرد اسفند شرکت‌های بورسی و به منظور اطلاع‌رسانی سریع به مخاطب و جلوگیری از ارائه حجم زیادی از اطلاعات در یک جدول، به صورت سلسه‌وار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که انتخاب شرکت‌ها براساس نوبت انتشار عملکرد ماهانه در سامانه کدال است. بر این اساس وضعیت نرمال به شرایطی گفته می‌شود که اختلاف عملکردی در بازه 5- تا 5 درصد قرار گرفته باشد. در مرحله بع
ادامه مطلب
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان ارزیابی نرمال بودن در آمار در 39 اسلاید

آمار (در ایران) یا احصائیه (در افغانستان) شاخه‌ای از ریاضیات است که به گردآوری، تحلیل، تفسیر، ارائه و سازمان‌دهی داده‌ها می‌پردازد. آمار را باید علم و عمل استخراج، بسط، و توسعهٔ دانش‌های تجربی انسانی با استفاده از روش‌های گردآوری، تنظیم، پرورش، و تحلیل داده‌های تجربی (حاصل از اندازه‌گیری و آزمایش) دانست. زمینه‌های محاسباتی و رایانه&
لوزه برداری یا تانسیلکتومی
لوزه ها جزئی از بافت لنفاوی هستند. التهاب خفیف لوزه ها به عنوان امری طبیعی و در نتیجه دفاع ایمنی تلقی می شود. زمانی که لوزه ها بیش از حد طبیعی بزرگ شوند یا سبب انسداد مسیر تنفسی گردند پزشک آنها را بر می دارد. این برداشت لوزه های می تواند با هدف کاهش دفعات ابتلا به عفونت، ‌التهاب لوزه و سینوس ها نیز باشد. پس از جراحی باید غذاهای سرد، طعم ملایم، نرم و مرطوب داده شود تا از خونریزی در محل جراحی جلوگیری شود. پس از ۵-۳ روز ف
احساس حقارت میکنم 
رفتارای مامانم باعث میشه که حس کنم بی ارزشم 
فکرای احمقانه و خیالبافی های خودم حالمو بهم میزنن 
از اینکه حتی عکسمو پروفایل خودم بذارم میترسم ب خاطر چی نمیدونم 
درس نمیخونم با اینکه نیاز مبرمی بهش دارم 
چاق شدم
از وضعیت تناسب اندام و پوست صورتم اصلا راضی نیستم 
سراسر وجودم شده ناراحتی و نارضایتی 
دلم میخواد بخوابم و ببینم که تموم این فکرا تموم شده 
دغدغم فقط درسه و ب هیچی فکر نمیکنم 
هیچ خیال و فکر واهی ندارم و یه ادم نرم
نرم افزار لیزرل چیست؟
لیزرل یک محصول نرم افزاری است که به منظور برآورد و آزمون مدلهای معادلات ساختاری طراحی و از سوی “شرکت بین المللی نرم افزار علمی”
Scientific software international  (www.ssicentral.com)
به بازار عرضه شده است. این نرم افزار با استفاده از همبستگی و کوواریانس اندازه گیری شده، می‌تواند مقادیر بارهای عاملی، واریانسها و خطاهای متغیرهای مکنون را برآورد یا استنباط کند و از آن می‌توان برای اجرای تحلیل عاملی اکتشافی، تحلیل عاملی مرتبه دوم، تحلیل عام
به نام خدا  سفر عشق بنام حسین آغاز شد خدایا خوبان نشانه تو هستند

پرسشنامه برای تهیه پایان نامه یکی از معضلات است این پرسشنامه را از روی دو پرسشنامه دیگر تهیه کردم که در پایان نامه ارشدم بعنوان تاثیر مدیریت جهادی بر عملکرد مالی شهرداری یزد و سازمان های وابسته پایایی و روایی آن را سنجیدم  به وبلاگ مدیریت جهادی سر بزنید

پرسشنامه تاثیر مدیریت جهادی بر عملکرد مالی در سازمانعنوان: پرسشنامه مدیریت جهادی و تاثیر آن بر عملکرد مالی در شهرداری ی
پزشکان در یک مطالعه جدید خاطر نشان کردند که اشخاص با اندام "گلابی شکل" نسبت به افرادی که اندام به اصلاح "سیب شکل" دارند، سالم‌تر هستند.
به گزارش ایسنا، بررسی این متخصصان نشان می‌دهد زنان میانسالی که در ناحیه شکم و کمر چربی بیشتری دارند در مقایسه با آنهایی که در ناحیه ران‌ها دچار چاقی هستند بیشتر در معرض ابتلا به بیماری قلبی قرار دارند.

به گفته متخصصان در زنان یائسه داشتن اندام گلابی شکل نسبت به اندام سیب شکل کمتر سلامت را تهدید می‌کند. هم
چطوری میشه جریان افکار مسخره تی که هجوم میارن به مغز و نمیدارن ادم نرمال باشه و کاراشو بکنه رو متوقف و خفه کرد-_-اخه من باید چند بار به یه لحضه ی ۵ثانیه ای فکر کنم تا مغرم ارضا بشه و دیگه به اینکه چ سوتی وحشت ناکی دادم فکر نکنه-_-دقیقا کجای این خاطره باعث افزایش ntهای تحریکی میشه ک من نمیفهممش-_- لعنت به همه ی کلمه هایی ک بدون فکر به زبون میان لعنت به همه ی وقتایی که ادما بد نگات کرد لعنت به همه ی رفتارای بچگونه ام لعنت به همه ی ادمایی ک باعث میشن ما
من وقتی اینجا بودم، برای محمد خیلی خیلی خیلی گریه میکردم.
خیلی.
گریه من بابت دیدن اون فیلم به این دلیل بود که یاد خودم افتادم.
داشتم وسایلمو جمع میکردم
رفتم دفترهایی که اون اوایل اوایل توشون مینوشتم رو نگاه میکردم
بچه ها اینقدرررررررررر سر من بلا تو یه سال اول اینجا اومد که حد نداشت
و همیشه به این فکر میکردم که یه دوست دروغگوی پول شو داشتم که درست بغل گوشم بود، 
منو دوست داشت
ولی فقط میخواست شاخم رو بکشنه و بشم برده ش و برای همین کمکم نمیکرد. و
علت صحبت نکردن طوطی

چرا طوطی من دیگر صحبت نمی کند؟

مهم نیست که شما چه مدت صاحب طوطی تان بوده اید. اگر او که به صورت نرمال صحبت میکرده، یک روز حرف زدنش را متوقف کند شما قطعا متعجب خواهید شد .ممکن است برای شما کاملا نگران کننده باشد.چه دلایلی باعث شده که طوطی سخنگویی اش را متوقف کند؟ آیا این نشانه ی این است که در طوطی چیزی غیرعادی و نادرست باشد؟
ادامه ی پست در ادامه مطلب....
ادامه مطلب
طبیعتا” 2 ساعت در روز برای خوردن غذا لازم است که در کل 30 روز میشود.پس 96 روز باقی میماند.اگر داوطلبی در کنکور قبول نشد هیچ تقصیری نداردچرا که سال فقط 365 روز است . در حالی که:1- سال 52 جمعه داریم و میدانید که جمعه ها فقط برای استراحت است به این ترتیب 313 روز باقی میماند.2- حداقل 50 روز مربوط به تعطیلات تابستانی است که به دلیل گرمای هوا مطالعه ی دقیق برای یک فرد نرمال مشکل است.بنابراین 263 روز دیگر باقی میماند.
3- در هر روز 8 ساعت خواب برای بدن لازم است که جمع

چند شب پیش بود در شبکه مستند ،فیلم مستندی در رابطه با گروهی شیر  به نام ماپوگو در آفریقا دیدم که در آن به  درنده خویی این حیوان که با حمله دسته جمعی به یک بیشه پر از شیر بیش از صد شیر از نر و توله را کشتند و قلمرو خود را گسترش دادند،می پرداخت .
صحنه هایی درد آور از دنیای توحش ،جایی که یکی از این شیرها بدن نصفه یک توله شیر را به دهان گرفته بود تا بعد بقیه آن را بخورد!
این توحش بیش از هر چیز مرا به یاد خوی حیوانیت ما انسانها انداخت ،زمان حمله به شهر

مجموعه کامل اسلایدهای مبانی اقتصاد سنجی توسط دکتر حمید ابریشمی با همکاری گروه علمی (مونا بهشتی، مریم خندان، فاطمه سلیمانی کیا، ندا علم الهدی، میثم امیری، امیر لعلی و مهدی نوری) و گروه تولید (یاسمین آریانا، مونا احمدیانی و فاطمه سلیمانی کیا) در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران تهیه وتولید شده است.
این مجموعه دارای ۲۲ فصل به شرح زیر می باشد:
ماهیت تحلیل رگرسیون
تحلیل رگرسیون دو متغیره
مدل رگرسیون دو متغیره: مساله تخمین
مدل نرمال: مدل رگرسیون خ
 چگونه نوع پوست خود را تشخیص دهیم ؟در این مطلب،سایت هفت و یک سعی شده انواع پوست ها و اینکه چطور پوست خود را بشناسید به شما آموزش داده شود .اگر شما نوع پوست خود را به‌خوبی نمی‌شناسید و محصول مراقبتی مناسب آن را خریداری نمی‌کنید ممکن است آن محصولات مراقبتی برا پوست شما متناسب نباشد و وضعیت بدتری برا پوست شما ایجاد کند پس تشخیص نوع پوست بسیار مهم و ضروری است.انواع پوست عبارتند از: خشک، چرب، مختلط و نرمال.ممکن است با خودتان فکر کنید که چگونه م
دیشب سپیده اومد اینجا، علی که رفت خودمو شل کردم و پخش شدم، به سپید گفتم آی گردنم آی شونم آی سرم!! همون یه ذره آخ و اوخی که کرده بودم هی علی رو بغضی و ناراحت میکرد، مجبور بودم همش بگم خوب شدم چیزی نیست. علی که رفت وا دادم
اون روز یکی ساعت حدودا بعد از اینکه علی اومد بود، من کمی بیحال بودم، ملتحمه م رو نگاه کرد و گفت سفیدِ سفیده. یکم یخ بود دستام. یکم چشام میسوخت و تار بود. نمیفهمیدم تاری واقعیه یا واسه اینه که از موقع تصادف عینکم نفهمیدم کجا پرت شد و
سلام همراهان گرامی
این مطلب رو که امروز منتشر میکنم روز 6 آبان ماه 98 نوشتم.
بیومارکر برای اسکیزوفرنی میتواند در موی سر انسان تشخیص داده شود.
کار برروی موشهای آزمایشگاهی و انسانهای مبتلا به ساب تایپهای 
اسکیزوفرنی بعد از مرگشان در مرکز پژوهشهای RIKEN ژاپن نشان داد، که
انواع این بیماری وابسته به abnormality در سولفید هیدروژن در مغز است.
همچنین این مشاهدات نشان داده این ناهنجاری ها شبیه مشاهدات 
DNA_modifying در طی سراسر زندگی است. این تحقیقات یک دریچه
تاز
آزمون t تک نمونه‌ای
در داده های کمّی، برای آزمودن این فرضیه که آیا میانگین یک نمونه ( ) با میانگین جامعه ( ) -که فرض بر این است دارای توزیع نرمال ‌باشد- یکسان است، از آزمون t تک نمونه‌ای استفاده کنید. از این آزمون در مواقعی استفاده کنید که می‌خواهید بدانید آیا میانگین برآورد شده ( ) با میانگین جامعه همخوانی دارد یا خیر؟فرض‌های صفر و یک به صورت زیرمطرح اند :
در این آزمون از شاخصی موسوم به t  که به صورت زیر است، استفاده می‌شود. همیشه دغدغه محقق، م
سلام همراهان گرامی
این مطلب رو در تاریخ 6 آبان ماه 98 نوشتم و امروز اینجا منتشر میکنم.
بیومارکر برای اسکیزوفرنی میتواند در موی سر انسان تشخیص داده شود.
کار برروی موشهای آزمایشگاهی و انسانهای مبتلا به ساب تایپهای
اسکیزوفرنی بعد از مرگشان درمرکز پژوهشهای RIKEN ژاپن نشان داد،که
انواع این بیماری وابسته به abnormality در سولفید هیدروژن در مغز است.
همچنین این مشاهدات نشان داده این ناهنجاری ها شبیه مشاهدات
DNA-modifying در طی سراسر زندگی است. این تحقیقات یک دری
آمار پارامتریک که در خلال جنگ جهانی دوم شکل گرفت در برابر آمار ناپارامتریک قرار می گیرد.از تقسیم بندی­های رایج آمار، تقسیم بندی آن به آمار پارامتریک و ناپارامتریک است.
به ساده‌ترین بیان باید گفت که برای سنجش فرضیه­ هایی که متغیر آن کمی­ اند، از آمار پارامتریک استفاده می‌شود. متغیرهای کمی به علت کمی بودن و واحد پذیر بودن از این ویژگی برخوردارند که آنها را میانگین‌پذیر و انحراف معیار­پذیر می‌­کنند و به دلیل همین ویژگی معمولا برای استفاده
چرا اینقدر دایره ی دوستام زیادن چرااا؟
دلم نمیخاد با هیچکدومشون حرف بزنم... نه ببینم... هیچی نشه پقی میزنم زیر گریه... دست خودم نی میزنم زیر گریه. گریه ای که بعدش همه چی دوبرابر خراب تره.
به چه زبونی بهتون بگم نمیخام باهاتون حرف بزنم و ناراحت نشید؟ سه باره اومدی پیویم سکوت تحویل گرفتی برو دیگه هروقت حالم خوب بود بهت پی ام میدم حرف بزنیم.
میخام تنها باشم. بخواید نخواید فقط شادیهام با شماس... اصن خواستن شما مهم نی... من نمیخام غمامو جز اون نفرات انگشت
پم و جیم خیلی عالی هستن و نرمال و خوب و باهوش
(مخصوصا جیم)

ولی من توی سریال the office
شخصیت اسکار مارتینز رو خیلی دوست دارم.

یه پسری که توی فیلم اصالتا مکزیکیه ولی امریکا به دنیا اومده.
خیلی باهوش
مهربان
دوست داشتنی
خوش تیپ
بانمک
اهل کار
پر تلاش
بدون حاشیه
و پرافشنال هست.

بین این moran and idiot ها اون جزء معدود ادماییه که کارشو درست انجام میده.
از همه شونم خوشتیپ تر و نازتره.
(پم هم خیلی خوشگل و نازه ولی خب پم دختره).

دارم فکر میکنم این سبک نوشتم موضوعات و مطالبم چی رو در خواننده در مورد من القا میکنه؟ نمیدانم. مهم هم نیست چون دیس ایز وات ای ترولی ام!
یس آی کر ابوت دیز سینگز!
۷ و ۱۵ صبح: نرمال استراکچر و فانکشن و تموم کردم‌.
9 و 50 صبح: اومدم دانشکده بلکه خانوم دکتر خوشگل فقط خوشگل رو ببینم ولی خب نبودن! نشستم خودم اینقد با این اپه ور رفتم که فهمیدم جریان چیه و چه اشتباهی میکردم! میخاستم پیش ایزاک هم برم و چسناله کنم که دانشجوهات تنبل اند ولی منشی اش گفت سرش خیلی
ترانسفورماتور

ترانسفورماتورهای قدرت معمولاً جهت خطوط توزیع و انتقال و برای کاهش تلفات به کار می روند. این ترانسفورماتورها جدیداً به صورت کم تلفات و در گذشته به صورت نرمال توسط کارخانه ها ارائه می شوند. ترانسفورماتورها دارای یک هسته مرکزی و یک مخزن روغن می باشند. در نوع کم تلفات، جنس ورق هسته نسبت به نوع نرمال متمایز می باشد. راندنو مرجع معرفی شرکت ها و نمایندگان فروش ترانسفورماتورهای قدرت است. در پلتفرم راندنو، خریداران می توانند ترانس
نمودار ER مدرسه

دانلود

نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه  نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مد
دوشنبه 18 آذرهم رفت.
صبح بازم بارون بود اینبار خیلی خفیف تر از طول هفته. خوابم زیاد نبود. بجای چایی صبح دمنوش زیره مال دیشبو خوردم که در کمال ناباوری منو سر حال نگه داشت. بخش عالی بود یه بیمارستان تازه ساخت با کلی امکانات در حد استاندارد نرمال جهانی خودمونم تعجب کردیم. استادم اونی که فکر می کردیم نبود اما خیلی استاد خوبی گیرمون اومد. مارو دو قسمت تقسیم کردن که دو واحد جدا بریم و در عین حال فقط همون یه استاد بالاسرمون بود واسه همین کلی وقت اضافه
جراحی بینی گوشتی
جراحی بینی گوشتی چیست ؟
به بینی که حاوی غدد چربی زیادی باشد و پوست بینی ضخیم باشد بینی گوشتی گفته می شود ، پوست بینی به سه گروه بینی با پوست نرمال ، بینی با پوست ضخیم و بینی با پوست ضخیم تقسیم بندی می شود.

به شکل کلی بینی از سه بخش تشکیل شده است :پوست بینیبافت های زیر پوست بینینوع پوست پوشاننده روی بینیویژگی بینی های گوشتیپره های بینی برجسته و پهن می باشند.دارای ظاهری گرد هستندچربی پوست بینی های گوشتی زیاد می باشدغضروف بینی
محاکمه ، فرانتس کافکا ، علی اصغر حداد، نشر ماهی

کاملا ضرورت داشت که کا. خود دست به کار شود. به ویژه در لحظات خستگی مفرط، لحظاتی همچون این صبح زمستانی که چنین افکاری بی اراده از ذهنش میگذشت ، این یقین رد کردنی نبود. تحقیری که پیش تر ها نسبت به ان محاکمه احساس میکرد از میان رفته بود. اگر او در دنیا تنها بود ، به اسانی میتوانست محاکمه را تحقیر کند. هرچند که در آن صورت محاکمه ای پیش نمی امد!

یه خورده کند میخونم و راستش الانم خوابم گرفته اما اگه بت
تاثیرات سلامتی و انرژی در زندگی و دومین جز و رکن موفقیت سلامتی و انرژی است. درست همانطور که آرامش خاطر و ذهن شکل طبیعی و نرمال حالت ذهنی شماست سلامتی و داشتن انرژی هم حالت فیزیکی طبیعی و نرمال شما می باشد.

بدن شما در تعصب و گرایشی در جهت سلامتی دارد اگر مشکلی از ناحیه ذهنی یا جسمانی به وجود نیاید می تواند انرژی فراوانی در شما ایجاد کند.

وقتی درد و بیماری و مرض نباشد سلامتی حاکمیت پیدا می کند بدن شما به گونه ای تجهیز شده است که اگر دست از کار
تالاسمی چیست ؟
تالاسمی یک بیماری ارثی خونی است که باعث کم خونی خفیف یا وخیم می شود . این کم خونی به خاطر کاهش هموگلوبین و کمتر بودن گلبول های قرمز خون از حد نرمال می باشد .هموگلوبین جز انتقال دهنده اکسیژن در سلول های قرمز است . هموگلوبین شامل دو پروتئین مختلف به نام آلفا و بتا است . اگر بدن توانایی تولید کافی از هر نوع پروتئین را نداشته باشد ، سلول های خونی به طور کامل شکل نمی گیرد در این صورت توانایی انتقال اکسیژن کافی را ندارد و در نتیجه نوعی ک
در چه مواقعی کولر نیاز به شارژ دارد
نیاز به گاز درکولر گازی در سه حالت دارد:
 ۱- شارژ کولر تازه نصب شده نو
پس از اتمام نصب کولر گازی باید سیستم را وکیوم کنید و از بعد از وکیوم کردن سیستم و عدم وجود هوا و رطوبت سیستم مطمئن شدید سپس شارژ کولررا انجام دهید
 ۲- کولر گازی هیچگونه گازی ندارد
برای باخبر شدن از گاز موجود در کولرباید والف شیر سرویس را فشار دهید اگر گاز بیرون زد به این معنا است که سیستم دارای مقداری گاز استدر غیر این صوت اگر گازی بیرون نی
من الان کانال معلوم الحالو دیدم که عکس کتابای اول راهنمایی رو گذاشته بود
اقا این اتفاق برای من خیلی طبیعی بود چون دقیقا تا چهارم دبیرستان کتابام همین شکلی بود باید برای یهfriend ده تا مترادف و متضاد مینوشتیم و همرو باید حفظ میکردیم(عدد فقط یه مثاله)
معلم دوم یا سوم راهنماییمون spelling افتضاحی داشت
مثلا vegetableاینجوری میخوند
Veg/e/table
بعد حالا این معلممون خدای ادا بود...همه ازش بدشون میومد...یه body language خاص داشت
شیوه تدریسش مسخره مسخرررره بود درحدی که ما
نشانه های کمبود پلاکت خون 
سجاد زارعی متخصص خون و انکولوژی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به پلاکت های خونی گفت: در زمان 
پارگی رگ های خونی پلاکت ها به محل آسیب دیده می چسبند و مانع خونریزی می شوند.
وی با بیان اینکه پلاکت باعث بروز لخته خون و بند آمدن خونریزی می شود، اظهار داشت: تعداد نرمال پلاکت خون بین 150 هزار الی 450 هزار در هر میکرومیلی لیتر است.

ادامه مطلب
ریزش غیر طبیعی و زیاد مو و روشهای درمانی آن
ریزش مو ، همه انسان ها در طول روز موهایشان می ریزد هنگامی که موهای خود را خشک و یا شانه می کنید ممکن است چندین تار مو برروی بروستان وجود داشته باشد و این امری کاملاً نرمال و عادی طبق تحقیقات به دست آمده انسان حدود ۵۰ تا ۱۰۰ تار موی خود را در طول روز از دست میدهد که این اندازه نرمال ریزش موها است و دلیل آن نیز ازبین رفتن موهای مرده و جایگزینی موهای جدید می باشد اما اگر موهای شما بیش از این تعدادی که بی
در مطالب قبلی درباره مقایسه دو گروه که شامل آزمون تی مستقل است و تحلیل بیش از دو گروه که شامل تحلیل واریانس یک راهه است آموزش‌های لازم ارائه شد. در مقاله حاضر آموزش تحلیل t زوجی یا آزمون تی وابسته در SPSS ارائه شده است. ابتدا باید بدانیم که این آزمون در چه شرایطی به کار می‌رود.فرض کنید شما وزن یک گروه را امروز اندازه گرفته‌اید و می‌خواهید آن را با وزن یک ماه بعد آنان مقایسه کنید. در این شرایط از تحلیل t زوجی استفاده می‌شود. به عبارت دیگر اگر ش
پوست بینی سه نوع مختلف دارد
: ۱.نازک ۲.نرمال ۳.زخیم
در عمل جراحی نوع پوست بینی هیچ گونه تغییری نمیکند ولی نوع پوست بینی در نتیجه جراحی تاثیر زیادی دارد . افرادی که پوست بینی بسیار نازک یا بسیار زخیم دارند نتیجه دلخواه خود را از عمل به دست نمی آورند.
از معایت پوست نازک میتوان به این موضوع اشاره کرد که بعد از عمل عیب های ریزی که توسط جراح ممکن از به وجود بیاید فورا نمایان میشود ، این پوست بیشتر در معرض قرمز شدن و بروز مویرگ های روی پوست است و همچین
نرمال و طبیعی بودن حس خیلی خوبی ه! شاید آنرمال بودن، جزو دسته‌ی آخر طیف بودن، جزو خواص بودن حس هیجان و متفاوت بودن داشته باشه، اما آرامش نداره! بعد حدوداً ۶ سال احساس آرامش رو تجربه می‌کنم. احساس آرامشی که از "نبود مشکل" نیست؛ بلکه از توانایی حفظ آرامش و ایمان و لازم دانستن حفظ سلامتیِ روانی و جسمی ه. احساسی ه که از بهبودی روانی حاصل شده.
بعضی وقتها میشینم و به این فکر میکنم که زندگی قراره در ادامه چه مشکلی برام پیش بیاره؟ به گزینه‌های مختلفی
پروتز جایگزین مصنوعی بخشی از اندام
یا صورت است که دچار تغییر شکل شده
یا از بین رفته است . هر پروتز برای هر بیمار بطور مشخصی
ساخته می شود . درمان با پروتز زمانی است که بازسازی
جراحی امکان پذیر نیست یا مریض این
روش را ترجیح می د هد . درمان با پروتزها
مزایا و معایب زیادی در مقایسه با بازسازی
جرا حی دارد . امکا نها ی موجود برای درمان را
باید بطورکا مل با متخصص پزشکی مطرح
کرد . هدف مطلوب یک پروتز به د ست
آوردن دوباره ی شکل و عملکرد ا ست
. همچنین بافت های
همیشه به خودم میگفتم استرس امتحان و آزمون اونقدر فراگیر نیست که در موردش بحث میشه، کنفرانس و همایش برگزار میشه و مقالات مختلف و کتاب های متنوع نوشته میشه و راهکارهای اصولی و بعضا ناکارآمد براش داده میشه.
اما طی یه مدت گذشته متوجه شدم برخلاف اون چیزی که تصور میکردم خیلی از دانش آموزان و دانشجویان ما درگیر این استرس امتحان هستن، اون هم به شدت
اینکه چه مسئله ای باعث میشه دانشجو به خاطر یک درس جبرانی که نمره ش تاثیری هم در معدلش نداره اینقدر حرص
امروز یه مقاله درباره بیماری لوپوس خوندم. اسمش برام جالب بود در ابتدا اما بیشتر که خوندم کاملا دستم اومد اصلا ازش چیزی نمیدونستم و ظاهرا گاهی همچین حس گرگرفتگی رو تجربه کرده ام.

"لوپوس یک بیماری مزمن خود ایمنی است که در آن سیستم ایمنی بدن بیش فعال شده و به بافت های سالم و نرمال حمله می کند. در نتیجه این اتفاق، علائمی نظیر تورم، التهاب، آسیب به مفاصل، پوست، کلیه ها، خون، قلب و شُش ها می شود. لوپوس سبب می شود تا سیستم ایمنی بدن قادر به تشخیص تفا

اشکال مختلف واژن (+ عکس)

اشکال مختلف واژن

آشنایی با اشکال مختلف واژن:
واژن ها و ساختار بیرونی آن دارای انواع مختلفی از نظر رنگ، سایز و شکل است. بسیاری از افراد در مورد مسائلی که به بدن، سلامت جنسی و تناسلی مربوط باشد، با خود فکر می کنند که آیا نرمال هستند یا خیر ؟ در مورد این سوال باید پاسخ داد که واژن ها دارای انواع مختلفی از نظر شکل، رنگ و سایز هستند.  
ادامه مطلب
نمودار ER مدرسه
      پروژه ER مدرسه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است. این پروژه شامل موجودیت های زیر می باشد : گروه وضعیت کل مدرسه دانش آموز درس معلم حضور غیاب تمامی موجودیت های نمودار ER مدرسه تا سطح ۳NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها و ارتباط بین این موجودیت ها و نوع ارتباط بین موجودیت ها (۱ به ۱ یا ۱ به چند یا چند به چن
ند خون ناشتا سرنخ های حیاتی در مورد چگونگی کنترل قند خون در بدن را فراهم می کند
قند خون در عرض یک ساعت پس از خوردن غذا افزایش می یابد و پس از آن کاهش می یابد. سطح قند خون ناشتا به مقاومت به انسولین یا دیابت اشاره دارد. قندخون ناشتای کم می تواند به علت داروهای دیابت باشد.
دانستن اینکه چه زمانی باید تست آزمایش قند خون انجام دهید و چه چیزی باید مورد توجه قرار گیرد می تواند به حفظ سلامتی افراد مبتلا به دیابت کمک کند.
در این مطلب سعی بر این است که ق
نحوه فراخوانی داده‌ها، کامپیوت کردن سؤالات یک متغیر به‌صورت میانگین، آزمون نرمال بودن
در این ویدئو آموزشی در ارتباط با نحوه فراخوانی داده‌ها در نرم‌افزار SPSS آموزش داده‌شده است. این ویدئو آموزشی به‌صورت کاملاً رایگان در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرارگرفته است. در این ویدئو که با مدت‌زمان 10 دقیقه می‌باشد، نحوه کامپیوت کردن سؤالات یک متغیر با استفاده از روش میانگین از منوی Statistical  از دستور Transform به‌صورت کاملاً کاربردی آموزش داده‌شد
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: مدل‌های پیش بینی فصلی نشان می‌دهد که میزان بارش در فصل پاییز در حد میانگین خواهد بود.
به گزارش «خلیج فارس»؛ فرج الله شکوهی پور در نشست ستاد مدیریت بحران استان بوشهر بیان کرد: بر اساس آخرین مدل پیش بینی فصلی که مربوط به هفته اول شهریور است، میزان بارش پاییزی در استان، در حد میانگین است.
به نوشته باشگاه خبرنگاران، او افزود: استان بوشهر از مهر پارسال یعنی آغاز سال آبی ۹۸-۹۷ تا کنون، ۳۶۲.۶ میلیمتر بارندگی داشته
تعادل  یین و یانگ

⦁    زمانیکه در مورد یک انرژی نامتعادل صحبت می کنیم ، خوب است که بتوانیم تصوری از آن داشته باشیم . و این کار را راحتر می سازد که بفهمیم چگونه انرژی را به حالت تعادل باز گردانیم . ما از اشکال یین و یانگ برای نشان دادن موقعیتهای عدم تعادل استفاده می کنیم. 

⦁    این دو مستطیل یین (آبی) و یانگ (قرمز) هستند؛ خط فوقانی حدود سطح انرژی در بدن را نشان می دهد . یین و یانگ همواره با هم هستن
 علل کوتاهی قد کودکان
اصولاً والدین نگران رشد فرزندان خود هستند، به خصوص اگر فرزندشان نسبت به سایر کودکان هم‌سن و سال خود کوتاه قد باشد. دلایل پزشکی زیادی برای توجیه رشد کم و
 کوتاه قدی کودکان وجود دارد مانند اختلال در عملکرد هورمون رشد، کم‌کاری غده‌ی تیروئید، سندرم ترنر، سو‌ء تغذیه ،ناراحتی‌های روده‌ای و کلیه‌ها.اکثر کودکان قد کوتاه از نظر 
سلامتی نرمال هستند، ولی ممکن است از نظر ژنتیکی کوتاه قد باشند یا از لحاظ رشد، کمی تأخیر داشته
کسی که 6 صبح خوابیده رو 9 صبح بیدار نکنین،بیدار هم کردین اذیتش نکنین (من حداقل یک ساعت زمان میخوام تا وقتی از خواب بیدار شدم نرمال بشم)، نامه بدبختی خودتون رو امضا کردین....ساعت3 شب آب ریختم رو صورتتون هیچی نگین....به چه دلیل چنین کاری کرده؟؟ چون دیشب فرمود نخواب حرف بزنیم ، بعد خودش خوابید ، صبح بیدارم کرده که چرا خوابیدی!؟:/ میگم بابا، خودت خوابیدی ، میگه نه ربطی نداره:/:/وعده دیدار ما امشب،مبهم نیستم بزارم راحت بخوابی......

پ.ن:بچه اش میگه صورتت
 دلایل دیر حرف زدن برخی کودکان
این نگرانی در بین والدین فرزندانی که در صحبت کردن تاخیر دارند، ‌رایج است. اگر چه ممکن است والدین آهسته بودن رشد را در جنبه ‌های دیگری از فرزند خود نیز مشاهده کنند
 اما در مشورت با متخصصان تردید داشته و آن را به تاخیر می ‌اندازند. برخی حتی برای خود دلیل‌‌ هایی نیز می ‌آورند مثلا در خصوص دیر زبان باز کردن کودک خود می ‌گویند
 «او بزرگ ‌تر خواهد شد و مشکلش رفع می ‌شود» یا «او به کارهای فیزیکی بیشتر از صحبت کردن

گیربکس حلزونی را می‌توان پرمصرف‌ترین گیربکس در سال‌های اخیر در ایران به شمار آورد. نصب عمودی و 90 درجه، سهولت استفاده، در دسترس بودن، برگشت‌ناپذیر بودن و قیمت پایین ازجمله مزایای گیربکس حلزونی است. در عوض راندمان پایین را می‌توان بزرگ‌ترین ایراد گیربکس حلزونی دانست.

انواع گیربکس حلزونیگیربکس حلزونی در ابتدا به شکل زیر تولید می‌شد. شباهت این گیربکس به حلزون باعث شد تا نام این گیربکس را حلزونی بنامند. در ادامه با توجه به نحوه نصب گیر
خواسته مردها در روابط جنسی شاید بسیار واضح و آشکار باشد اما اینطور نیست. در یک دنیای ایده آل هم زن و هم مرد باید انتظارات جنسی که از یکدیگر دارند را به همسرانشان بگویند. اما اگر سوالاتی نیز پیش بیاید، نرمال است. خواسته های جنسی مردان چیزی است که در نهایت به رضایت جنسی آنها منجر می شود. خب در این مطلب سایت ویکی روان به بررسی علایق مردان در سکس و اینکه مردان از چه زنانی و با چه ویژگی لذت می برند از دید روانشناسی می پردازیم.
پیش از شروع بد نیس
با وجود اینکه دوست دارم زندگی زودتر نرمال شه ولی شروع دانشگاه استرس‌زاست و من از دوستانم دور خواهم بود تو دانشگاه. تحمل اون حجم تنهایی و عادت به شرایط جدید و شاید هم جابجا شدن تو روتیشن‌ها سخت خواهد بود. نمی‌دونم با چی مواجه خواهم شد.
این روزا درس خوندن با کاغذ تا کردن همراهه. لذت بخش‌ه و استرس رو کم می‌کنه. خوشحالم که یه دنیا کاغذ دارم هنوز. ولی نیاز به کاغذهای تک رنگ دارم. بیشتر کاغذهام طرح دار هستن.

+ خ میگه هر آدمی که تولید محتوا داره و م
دکتر نسرین امیدوار عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی طی گفتگویی توضیحات مفیدی را درباره بیماری چاقی ارائه داده است و توصیه های ارزشمندی را در جهت حل این معضل بیان نموده است.
 متخصصین تغذیه معیار توده بدنی با فرمول وزن به کیلوگرم تقسیم بر قد بر حسب متر به توان دو را به عنوان شاخصی قابل اندازه گیری معرفی کرده اند. طبق عدد بدست آمده شخص متوجه می شود که از لحاظ وزنی نرمال است یا اضافه وزن دارد. از آنجاییکه احتمال ابتلای افرادی که دچار اضافه وزن هس
نحوه چسب زدن بینی عمل شده

شما به عنوان داوطلب جراحی بینی باید نحوه چسب زدن بینی عمل شده (How to glue nose) را بدانید و آگاهی خود را افزایش دهید.
دکتر شما بعد از عمل جراحی بینی به طور معمول به شما توصیه میکند دماغ خود را با چسب ببنید چرا که موجب جمع و جور شدن و انقباظ پوست و استخوان می شود.
این چسب بینی موجب میشود حالت یک دستی بافت بینی حفظ شود و قسمت های گوشتی و بافت اضافی ایجاد نشود.
تا چه زمانی بعد از عمل بینی باید چسب زد؟
در حالت نرمال بین 15 تا 21  روز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها